Kontakt : +48 609 247 368 |

info@infraredpanel.net.pl

Panele Podczerwieni: Zastosowanie w Klubach Jogi i Fitness
01
Styczeń
2013

Panele Podczerwieni w twoim otoczeniu

Pomieszczenie, w którym ćwiczymy jogę powinno być miejscem szczególnym. Jest to środowisko, w którym ciało jest często na poziomie podłogi, dlatego też ważnym jest utrzymanie stałej temperatury na każdym poziomie pomieszczenia.

Choć joga może być praktykowana w dowolnym miejscu, w studio wystrój powinien być prosty, uspokajający a paleta barw powinna wprowadzić nas w odpowiedni klimat.

Panele podczerwieni są idealnym rozwiązaniem do ogrzewania takiego studia. Mogą być montowane dyskretnie na suficie lub na ścianie, jako dzieło sztuki – wydruk własnego wzoru.  Panele podczerwieni emitują całkowicie ciche, ekonomiczne ciepło, które współdziała z naszym ciałem tworząc spójne i ciepłe środowisko.

Hot Joga  to zajęcia, podczas  których wykonujemy  ćwiczenia, elementy  Jogi w pomieszczeniu nagrzanym do temperatury  40°C. Ciało szybko się rozgrzewa i staje się bardziej elastyczne, podatne na głębsze rozciąganie. Dzięki temu rozgrzaniu ciała, łatwiej możemy dojść do pozycji, które w normalnych warunkach sprawiają nam trudność. Praktyka w rozgrzanym pomieszczeniu pomaga  pozbyć się stresu i napięcia, zwiększa możliwość koncentracji. Ćwiczenia poprawiają  wytrzymałość, dodają energii, wzmacniają  ciało. Regularna praktyka stymuluje wszystkie organy, gruczoły, system nerwowy i krwionośny.

Panele podczerwieni  infrared są idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach przystosowanych do tego typu ćwiczeń.  Powietrze nie jest zbyt suche, zostaje wyeliminowany obieg alergenów i pyłów powietrza, dzięki czemu lepiej się nam oddycha.

W tym systemie ogrzewania temperatura powietrza jest w pełni kontrolowana dzięki termostatom i może być zróżnicowana w zależności od zapotrzebowania na ciepło.

Regulacja temperatury w pomieszczeniach terapeutycznych jest niezbędna, atmosfera powinna być ciepła, ale nie zbyt gorąca a powietrze nie powinno być zbyt suche. Panele podczerwieni są odpowiednie do każdego typu pomieszczeń.

AdamCisek
One Comment to "Panele Podczerwieni: Zastosowanie w Klubach Jogi i Fitness"
  1. ropa interior masculina calvin klein pisze:

    I’m not certain where you are getting your information, however great topic. I must spend a while finding out more or figuring out more. Thank you for great information I was on the lookout for this information for my mission.

Zostaw komentarz