Kontakt : +48 609 247 368 |

info@infraredpanel.net.pl

Cyfrowe Grzejniki Hybrydowe Klima

Grzejniki Hybrydowe KLIMA są grzejnikami, które łączą w sobie unikalną technologię DUAL THERM: 2 systemy grzewcze pracujące razem w jednym urządzeniu.

Promieniowanie i konwekcja gwarantuje ciągłą, równą emisję ciepła, tworząc przyjemne uczucie bez odczuwalnych przeciągów czy cyrkulacji powietrza.

systemy grzewcze pracujące razem w jednym urządzeniu.

Promieniowanie i konwekcja gwarantuje ciągłą, równą emisję ciepła, tworząc przyjemne uczucie bez odczuwalnych przeciągów czy cyrkulacji powietrza.

REGULACJA TEMPERATURY

Za pomocą przyjaznej dla użytkownika klawiatury, Grzejnik Hybrydowy KLIMA umożliwia ustawienie temperatury w pomieszczeniu bardzo dokładnie, bo aż do jednej dziesiątej stopnia, aby upewnić się że nigdy nie odstaje od pożądanej temperatury komfortowej.

Temperatura w pomieszczeniu którą ustawiłeś jest zawsze wyświetlana na ekranie, który po wciśnięciu przycisku podświetla się; jednocześnie można również sprawdzić rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu w dowolnym momencie.

 ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Technologia firmy Radialight skupia w Grzejnikach Hybrydowych KLIMA wszystko co jest potrzebne do zoptymalizowania zużycia energii:

  • Łatwe i praktyczne tygodniowe programowanie, z trzema fabrycznie ustawionymi programami aby dopasować się do danego stylu życia: jeden dla codziennego użycia, jeden dla biura i kolejny dla ogrzewania weekendowego.
  • Czujnik ruchu który przystosowuje grzejnik do twojego harmonogramu życia, automatycznie obniżając temperaturę w pomieszczenie gdy jest puste.
  • Czujnik otwartego okna – Specjalne zabezpieczenie energooszczędne które przełącza grzejnik w tryb stand-by gdy zostanie otwarte okno w celu zapobiegnięciu stratą ciepła.
  • Wskaźnik zużycia energii obrazuje jaki wpływ na zużycie energii ma poziom temperatury ustawionej przez Ciebie przyjemne uczucie bez odczuwalnych przeciągów czy cyrkulacji. powietrza

Dyskretny, elegancki wygląd, który może być również atrakcyjną częścią wystroju wnętrza, którym można się pochwalić swoim gościom.

Elektroniczna technologia z ekranem LCD, który można wykorzystać, aby wybrać żądaną temperaturę z niezwykłą precyzją.

Delikatne, rozproszone ogrzewanie sprawia, że można poczuć się przyjemnie, przytulnie i wygodnie.

Najnowsze funkcje, które pomogą Ci zaoszczędzić energię i utrzymać na niskim poziomie koszty na

Twoim rachunku za energię elektryczną.

To jest właśnie Grzejnik Hybrydowy KLIMA.

Zapisz